2019 yılında Antalya Oxford University Press Bölge Acentası olarak çalışmalarına başlayan Nova Eğitim Grubu kuruluşu olan novaokul.com adlı sitemiz 2020 yılında genel ağda yayın hayatını sürdürerek; öğrencilere okul ve günlük hayatlarındaki kitap, okul setleri ve sınavlara hazırlık için materyal ihtiyaçlarını temin etmek ve sorunsuz bir şekilde kullanıcıya ulaştırmak amacıyla kurulmuştur.  

 

Şirketimiz %100 kişi memnuniyeti ve sıfır hata prensibiyle çalışmayı ilke edinen genç, proaktif ve tecrübeli bir ekip ile Antalya ve ilçelerinde faaliyet sürdürmektedir. E-Ticaretin her geçen gün yaygınlaştığı bir dünya düzeninde, başta güven ve hizmet kalitesiyle kişilerin hayatlarını kolaylaştırmak amacıyla www.novaokul.com ile öğretmenler, öğrenciler ve veliler için faydalı içerikler sağlayan, sunduğu ürünleri sürekli güncel tutarak tüm kitleye ulaşmayı hedef alarak çalışır. 

 

Nova ELT - Nova Okul alanlarında çalışmaları devam eden şirketimiz 2025 - 2026 yılları itibariyle varolan bölgemiz dışında ülke genelinde faaliyetlerini genişletmeyi hedef almıştır. 

 

 

Nova Eğitim Grubu